Boya Sökücü 90

En inatçı ve zorlu boyaları bile birçok yüzeyden rahatlıkla çıkartan hızlı bir boya sökücüdür. Solvent içeren yağlı ve subazlı boyaların (çelik, demir, ahşap, beton) yüzeylerden boyalarının sökülmesi, çözülmesi ve temizlenmesi amaçlı kullanılan bir BOYA SÖKÜCÜ solvent bazlı güçlü çözücü kimyasaldır ve sanayi tipi boya sökücüdür, kullanımı sırasında ekstra katkı maddelere ihtiyaç duymaz.

boya sökücü , fiyatları uygun formülü etkili | BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT

Boya sökücü fiyatları

Boya sökücü ürünümüz çeşitli kilolarda amblajlanıp müşteri istek ve talepleri doğrultusunda teslim edilir. Genel solvent ve kimyasallar. aşağıda boya sökücü fiyat ambalaj örneğindeki gibidir.
BOYA SÖKÜCÜ FİYAT 10 kg BİDON İstanbul' içi ücretsiz kargo
BOYA SÖKÜCÜ FİYAT 20 kg BİDON İstanbul' içi ücretsiz kargo
BOYA SÖKÜCÜ FİYAT 30 kg BİDON İstanbul' içi ücretsiz kargo
BOYA SÖKÜCÜ FİYAT 60 kg BİDON İstanbul' içi ücretsiz kargo
Boya sökücü yüksek ağırlıktaki siparişleriniz için tanker taşıma kordinasyonu sağlamaktayız ve sipariş karşılama sınırımız yok denilecek kadar azdır. Sanayi alanında boya sökücüler: metal boya sökücü, ahşap boya sökücü, vernik sökücü, yağlı boya sökücü, mdf boya sökücü, alüminyum boya sökücü işlemleri yapan 'BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT ' ürünümüz hakkında bilgi almak yada sipariş vermek için bizi iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz..!

BOYA SÖKÜCÜ SOLVENT FİYATLARI - boya sökücü toptan - metal boya sökücü - kuvvetli boya sökücü, solvent bazlı