Endüstriyel Yağ Sökücü Fiyatları

  Endüstriyel yağ sökücü solvent bileşenli çok güçlü bir Yağ Sökücü Kimyasaldır. Çok güçlü olmasına karşın kesinlikle yanıcı maddeler içermez.

Sanayi Tipi Yağ Sökücü Fiyatları, Endüstriyel Yağ Sökücü Fiyatları Kalıntı ve tortu bırakmaz. Günlük kullanım ihtiyacı fazla olan ve seri üretim yapılan fabrika üretimhane gibi sanayi alanında sıkça ihtiyaç duyulan Ağır Kir ve Yağ Sökücülere göre daha hızlı bir Yağ Sökücüdür .
(Yağ Sökücü Fiyatları) bilgisi almak için bizi arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

  Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü üreticilerin ve sanayicilerin vazgeçilmez yardımcılarından biridir, Metal çelik, Demir, Platin parça ve mekanik ekipmanlarda yağ, gres, kiri temizleyebilen ağır kir ve yağ sökücü kimyasallarımız kokusuz ve Hızlı temizleme gücüne sahiptir. Metal işleme sanayi, ağır sanayi, ambalaj sanayi yağ ve boyanın kullanıldığı sektörlere uygun bir Yağ Sökücüdür.Çok etkili, güçlü bir yağ ve kir sökücü olduğu için aşırı yağlı parçaların temizliğinde de hızlı sonuç verir.

Endüstriyel Yağ Sökücü Fiyatları

 

Yağ sökücü kimyasal maddeler üretimhaneler fabrikalar için yüksek miktarlarda yapılan alımlarda fiyat konusunda etken oluşturmaktadır ambalaj ve nakliye gibi durumlar anlaşmalı satış gereği yapıldığında endüstriyel yağ çözücü fiyatlarını aşağı yönde etkilemektedir. Bu durumlar sonucunda fiyat piyasa değerlerinin çok altında kalmaktadır. Endüstriyel Yağ Sökücü Fiyatları ile ilgili detay bilgisi ve sipariş miktarı için bizi iletişim numaralarımızdan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yağ sökücü kullanım alanları

  Sanayi Tipi Yağ Sökücü Fiyatları : Metal parçaların boyaya hazırlanması amacı ile yağlı kirleri alma işlemlerinde kullanılır. Metal parçaların yağdan arındırmada Ağır Yağ çözme ve temizliğinde kullanılır. Gres yağı ve makine yağı gibi tüm petrol türevli yağların temizliğinde kullanılır. Özellikle otomotiv üretim ve yan sanayinde, makine üretim sanayinde, metal işleme sanayinde, gemi tersanelerinde su ile temasından kaçınılan metal yüzeylerin kaplama ve boya öncesi yağdan ve kirden arındırılmasında kullanılan Promix 2 metallerin üzerinde üretim sonrası oluşan endüstriyel yağ, toz ve sanayi kirlerinin giderilmesinde güvenle kullanılır.

Sanayi Tipi Yağ Sökücü kullanım alanları

 

  Sanayi Tipi Ağır yağ çözücüler hızlı temizleme ve donmuş ağır yağ kalıntılarını çözme özelliği sayesinde kısa sürede yağı tamamen alır. Yağı çözme özelliği sayesinde fazladan bir işlem yapmanıza gerek kalmaz işletmenizedeki (SANAYİ TİPİ) üretiminize ara vermeden iş gücünden ve zamandan kar sağlar. (Yağ Çözücü Kimyasallar) yağın bileşen yapısını bozarak başlattığı sökücü özelliği formülümüzde diğer ağır kir ve yağ sökücülere göre daha hızlıdır.

Yağ Sökücü Toptan Fiyat

 Ağır Kir ve Yağ Sökücü Fiyat bilgisi için Yağ sökücü alımlarınızda sipariş miktarı sınırımız yok denecek kadar azdır mevcut piyasadaki kimya firmaları arasında en fazla siparişe yanıt veren ürettiğimiz kimyasallarda müşterilerimizin istekleri karşılığında solventlerimizin, kimyasallarımızın formüllerinde en etkili sonuç vermesi için uzman kimyacılarımız ile teknolojik gelişmeleri takip ederek yanıt vermekteyiz.Yağ Sökücü Toptan Fiyat bilgisi sektörünüze en uygun formül doğrultusunda değerlendirilip en kısa sürede tarafınıza teklif formu olarak ulaştırmak için bizimle iletişime geçin.

Yağ Çözücü Solvent Fiyatları | Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü | Endüstriyel Yağ Sökücü Fiyatları | Yağ Alma Solvent |