Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü

Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü

Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Solvent bileşenli çok etkili bir yağ sökücüdür.Buna Rağmen kesinlikle yanıcı maddeler içermez. Ağır gres yağlarını, ( Gres yağı çözücü ) Yüksek ısılarda kullanıldıktan sonra donmuş motor yağları, pres yağlarını, motor mekanik aksamların yağlarını Kalıntı ve tortu bırakmadan temizler. Yüksek işgücü olan fabrika üretimhane gemi sanayi, otomotiv sanayi, gibi sektörlerin Günlük kullanım ihtiyacını fazlasıyla yapar. Yağ Sökücü Solvent olan ürünümüz ekonomik bir yağ sökücüdür. Yağ sökücü kimyasallar, kir sökücü kimyasallar olarak bilinen endüstriyel yağ sökücüler özel formüle edilmiş çok güçlü bir yağ sökücü kimyasal maddedir.

Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Fiyatları

 Yağ sökücü kimyasal maddeler üretimhaneler fabrikalar için yüksek miktarlarda yapılan alımlarda fiyat konusunda etken oluşturmaktadır. Ambalaj ve nakliye gibi durumlar anlaşmalı satış gereği yapıldığında endüstriyel ağır yağ çözücü fiyatlarını düşürmektedir. Bu durumlar sonucunda fiyat piyasa değerlerinin çok altında kalmaktadır.

AĞIR YAĞ SÖKÜCÜ

Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü Fiyatları ile ilgili detay bilgisi ve sipariş miktarı için bizi iletişim numaralarımızdan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ağır Yağ Sökücü Toptan Fiyat

 Yağ sökücü alımlarınızda sipariş miktarı sınırımız yok denecek kadar azdır mevcut piyasadaki kimya firmaları arasında en fazla siparişe yanıt veren ürettiğimiz kimyasallarda müşterilerimizin istekleri karşılığında solventlerimizin, kimyasallarımızın formüllerinde en etkili sonuç vermesi için uzman kimyacılarımız ile teknolojik gelişmeleri takip ederek yanıt vermekteyiz.

Yağ Çözücü Solvent Fiyatları | Endüstriyel Ağır Yağ Sökücü | Endüstriyel Yağ Sökücü Fiyatları | Yağ Alma Solvent |